Dunajské ramená

Splav najkrajších úsekov ramien Dunaja na slovenskej a maďarskej strane 

Splav dunajských ramien pri Bodíkoch

Len pár kilometrov od Bratislavy pri obciach Dobrohošť, Bodíky, Vojka nad Dunajom sa nachádzajú prekrásne zakutia Dunajských ramien. Splav Dunajských ramien na kanoe je skvelým spôsobom, ako preskúmať krásu a prírodné bohatstvo oblastí okolo Dunaja. Dunajské ramená, taktiež známe ako "Dunajská delta" alebo "Dunajské ostrovy", sú bohaté na biodiverzitu a ponúkajú jedinečný zážitok pre milovníkov prírody. Či už s našimi inštruktormi alebo sami s mapou v ruke sa preplavíte krásnymi zákutiami ramien Dunaja s množstvom menších či väčších hrádzok a hatí.

Splav dunajských ramien pri Dunakiliti

Veľká časť dunajských ramien sa nachádza aj na maďarskej strane pri Dunakiliti. Maďarská časť ramennej sústavy je napájaná priamo zo starého koryta Dunaja a pretkáva celú oblasť Szigetkoz nachádzajúcu sa medzi starým korytom a Mošonským Dunajom. 
Bludisko ramien umožní aj splav po okruhu so štartom a cieľom na rovnakom mieste. Naše splavy zvyčajne začínajú v kempe Vadviz pri Dunakiliti. Splavy organizujeme na 3-4 hodiny alebo celý deň.


Dunajské ramená

Pre koho je splav vhodný

Niektoré úseky Dunajských ramien môžu byť vhodné pre začiatočníkov, zatiaľ čo iné môžu vyžadovať viac skúseností.  Vzhľadom na dostupnosť a stav, že v tejto lokalite nemáme stabilnú základňu splavy organizujeme pre väčšie skupiny alebo firemné akcie vo vopred dohodnutých termínoch. 
Detailnú ponuku si vyžiadajte na info@splavdunaja.sk